MODERNIZACJA LINII I WYPALAREK
Slider

MODERNIZACJA WYPALAREK I LINII PRODUKCYJNYCH

Jeśli już masz dość przerw w pracy spowodowanych przepalającymi się grzałkami i kosztów związanych z ciągłym zakupem grzałek patronowych  lub chcesz zwiększyć wydajność wypalarki, to jest na to sposób.  Oferujemy wymianę awaryjnych systemów grzałek na nasz zestaw, który zapewnia wysoką skuteczność wypalania i bezawaryjność. 

GWARANCJA NA SYSTEM GRZAŁEK

Przykładowa modernizacja:

  • Grzałki o wysokiej mocy i skuteczności grzania  – 6 sztuk 
  • Każda z grzałek kontorolwana inteligetnym sterownikiem PLC
  • 6 czujników temperatury
  • Profesjonalna szafa sterownicza z chłodzeniem.
Całość wykonana na podzespołach najwyższej jakości. Dajemy 12 miesięczną gwarancję na elektronikę i 6 miesięcy gwarancji na grzałki. Nasze modernizację cechuję niski koszt naprawy po okresie gwarancyjnym. Wszystkie modernizację przeprowadzane są modułowo. W przypadku awarii, brak przestojów w pracy i proste serwisowanie. Nasze linie potrafią wypalać nawet na mokrym drewnie. Czas wypalenia wynosi tylko 3 sekudy.

PRZYLBICE

REGULOWANE - uchylne

Przyłbica ochronna – znajduje zastosowanie jako uzupełniający element odzieży ochronnej, zmniejszający ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową. Chroni również błony śluzowe ust, oczu i nosa przed kontaktem z zanieczyszczonymi dłońmi czy przedmiotami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Rozmiar uniwersalny, dostosowywany do kształtu głowy za pomocą miękkiej i elastycznej 30 mm gumy. Przyłbica wykonana z polietylenu o bardzo wysokiej przejrzystości do 92%.