MATRYCE LICENCJONOWANE

Od blisko 20 lat zajmujemy się produkcją matryc licencjonowanych.Matryce EUR/UIC, matryce EPAL, matryce fitosanitarne IPPC. Naszymi odbiorcami są firmy produkujące palety. 

Matryce licencjonowane i nie tylko takie,  wykonujemy z mosiądzu. Ostatnimi czasy nasz park maszynowy powiększył się i laser FIBROWY pracujący w technologii 3D. Umożliwia on wykonanie nawet najbardziej precyzyjnych kształtów. Bardzo często wykonujemy dla naszych klientów matryce fitosanitarne IPPC, za każdym razem dostosowując wymiar i grubość linii do ich oczekiwań. Realizujemy dowolne matryce z logo firmy lub dowolnymi znakami. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji. Matryce w trybie ekspresowym zamówione do godziny 12.00 możemy wysłać jeszcze tego samego dnia. 

PRZYLBICE

REGULOWANE - uchylne

Przyłbica ochronna – znajduje zastosowanie jako uzupełniający element odzieży ochronnej, zmniejszający ryzyko związane z zakażeniami przenoszonymi drogą kropelkową. Chroni również błony śluzowe ust, oczu i nosa przed kontaktem z zanieczyszczonymi dłońmi czy przedmiotami oraz drobnymi urazami mechanicznymi. Rozmiar uniwersalny, dostosowywany do kształtu głowy za pomocą miękkiej i elastycznej 30 mm gumy. Przyłbica wykonana z polietylenu o bardzo wysokiej przejrzystości do 92%.