wypalarki flame

poczuj moc

Wypalarki powstałe na bazie wieloletniego doświadczenia w konstruowaniu urządzeń do wypalania logotypów.

najwyższa jakość

Nasze wypalarki to produkty wysokiej jakości, co potwierdzają nasi liczni klienci. Urządzenia naszej produkcji pracują już w ponad 300 zakładach w całej Europie.

sprawny serwis

Dysponujemy wszystkimi częściami zapasowymi, dlatego zapewniamy serwis w 24h.

wypróbuj

Wyższy poziom znakowania

nowość

flame 1200

Ręczna wypalarka elektryczna FLAME 1200 jest polskim produktem stworzonym na bazie wysokiej jakości podzespołów zapewniających bezawaryjność. Skonstruowana w sposób, który zapewnia swobodę i bezpieczeństwo pracy. Urządzenie jest jednocześnie poręczne i trwałe, a zastosowane elementy pozwalają na szybkie nagrzanie i utrzymanie stałej temperatury w trakcie pracy, ograniczając przestoje.

Gotowa do pracy w 10 minut

Zastosowanie wysokiej jakości materiałów i grzałek umożliwia szybkie nagrzanie urządzenia do temperatury znakowania 650C

Stała temperatura wypalania

Zaawansowany sterownik PID z wyświetlaczem oraz wbudowany czujnik temperatury utrzymuje temperaturę pod stałą kontrolą zapewniając dłuższą żywotność grzałek.

Pole pracy

Docisk sprężynowy zastosowany w urządzeniu ułatwia precyzyjne wypalanie nawet na małych elementach.

Moc grzałek

Moc 1200 Wat pozwala na wypalanie bez przerw, przy utrzymaniu stałej temperatury wypalania.

Lekka, wytrzymała konstrukcja

Kompaktowa budowa urządzenia i nieduży ciężar 3,5kg pozwala na sprawną obsługę. Obudowa wykonana z wyjątkowo wytrzymałego ABS.

Kostka grzewcza

Kostka grzewcza wykonana ze specjalnej stali do pracy na gorąco gwarantuje skuteczne przekazywanie temperatury i charakteryzuje się bardzo długą żywotnością.

rodzina wypalarek flame

opinie

5/5
Wypalarki firmy Midnight są wygodne w użyciu, szybkie i niezawodne. Używamy ich już od lat we wszystkich naszych zakładach.”
Michał Pośpiech
GLOBSPEED
5/5
Naszym zdaniem wypalarki ręczne Flame są idealne do znakowania wyrobów z drewna. Wypalarka jest łatwa w obsłudze, szybko się nagrzewa i co najważniejsze nie jest awaryjna, zaś wypalane znaki są wyraźne i czytelne. Sprzęt od firmy Midnight jest w ciągłym użytku, dotychczas jedyne co wymieniliśmy to kabel, który się przerwał. Wypalarki Flame zakupujemy od firmy Midnight od lat i jest to najlepszy wybór dla naszej firmy.
Małgorzata Bigus
Członek Zarządu - Saegewerk Kawcze Sp. z o.o.
5/5
Pierwszą wypalarkę ręczną od firmy Midnight kupiuliśmy w 2019 i sprawdziła się w 100%. Teraz mamy ich kilka i nie zmienimy ich na inne.
Jacek F
DREWPAL Sp. j
EPAL / EURO/ UIC / IPPC

matryce

Jesteśmy również licencjonowanym producentem matryc do wypalania EPAL; EURO/UIC oraz fitosanitarnych IPPC. Na życzenie klienta wykonujemy matryce z indywidualnym logotypem. Nasze matryce są wykonywane z mosiądzu na precyzyjnych urządzeniach CNC. Technologia ta pozwala na wykonanie czytelnych detali z dokładnością poniżej jednego milimetra. Od początku naszej działalności wykonaliśmy ok 30.000 matryc.